Flow2 (8.x-4.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Help
de: Hilfe

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: Search form
de: Suchformular

en: Powered by Drupal
de: Angetrieben durch Drupal

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: Site branding
de: Branding der Website

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen

en: User account menu
de: Benutzermenü
