Flowplayer (8.x-3.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Site ID
nl: Site-ID

en: About
nl: Over

en: Could not find a video provider to handle the given URL.
nl: Kan geen videoprovider vinden om de opgegeven URL te verwerken.

en: Video Textfield
nl: Videotekstveld

en: Video Form
nl: Videoformulier
