FlowDrop (0.1.0) - en to sl translation catalogue (55 entries)

en: User Login
sl: Prijava

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Add category
sl: Dodaj kategorijo

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: View
sl: Prikaži

en: Refresh
sl: Osveži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Unknown
sl: Neznan

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: N/A
sl: N/D

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Color
sl: Barva

en: Position
sl: Položaj

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Pending
sl: Čaka

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Processing
sl: V obdelavi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Triggers
sl: Sprožilci

en: Uses
sl: Uporablja

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Structure
sl: Struktura
