FlowDrop (0.2.0) - en to ast translation catalogue (47 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: default
ast: predefiníu

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Add category
ast: Amestar categoría

en: Name
ast: Nome

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: N/A
ast: N/D

en: Nodes
ast: Noyos

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral

en: Configuration
ast: Configuración

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Failed
ast: Falló

en: Processing
ast: Procesando
