FlowDrop (0.2.0) - en to az translation catalogue (75 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Logging
az: Giriş

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Default
az: Susmaya görə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Manage
az: İdarə et

en: Refresh
az: Yenilə

en: Node type
az: Nod tipi

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: CSS class
az: CSS klas

en: N/A
az: Yox

en: Nodes
az: Materiallar

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Color
az: Rəng

en: Tools
az: Alətlər

en: Position
az: Vəzifə

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Workflow
az: İş axını

en: Add workflow
az: İş axını əlavə edin

en: workflow
az: iş axını

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Processing
az: Emal edilir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Parameter
az: Parametr

en: Bundles
az: Paketlər

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Critical
az: Kritik

en: Structure
az: Struktur

en: Workflows
az: İş axınları

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Contact forms
az: Əlaqə formaları

en: Exposed
az: Məruz

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: Entity types
az: Varlıq növləri

en: Logging settings
az: Giriş parametrləri

en: Timeout in seconds
az: Saniyələrlə vaxt aşımı

en: workflows
az: iş axınları
