FlowDrop (0.2.0) - en to he translation catalogue (91 entries)

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Priority
he: עדיפות

en: Tags
he: תגיות

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: Version
he: גירסה

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: default
he: ברירת מחדל

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Category
he: קטגוריה

en: Settings
he: הגדרות

en: Add category
he: הוספת קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Manage
he: ניהול

en: Refresh
he: ריענון

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Updated
he: עודכן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Error
he: שגיאה

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Conditions
he: תנאים

en: Normal
he: נורמלי

en: N/A
he: -ללא-

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Basic Information
he: מידע בסיסי

en: General
he: כללי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Note
he: הערות

en: Color
he: צבע

en: Tools
he: כלים

en: Position
he: מיקום

en: Modified
he: השתנה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Pending
he: ממתינות

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Add workflow
he: הוספת וורקפלואו

en: workflow
he: וורקפלואו

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: Processing
he: בתהליך

en: Execute
he: ביצוע

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: Triggers
he: טריגרים

en: - Select -
he: - בחירה -

en: User roles
he: תפקידי משתמש

en: Parameter
he: פרמטר

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן

en: Uses
he: שימושים

en: Config
he: קונפיג

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Critical
he: קריטי

en: Structure
he: מבנה

en: Workflows
he: תהליכי עבודה

en: Dependencies
he: תלויות

en: Contact forms
he: טופסי קשר

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Event Types
he: סוגי אירועים

en: Timeout in seconds
he: זמן קצוב בשניות
