FlowDrop (all releases) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Add category
af: Voeg kategorie by

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Color
af: Kleur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Structure
af: Struktuur
