FlowDrop (all releases) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Edit
ar: تحرير

en: Error Message
ar: رسالة خطأ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Add category
ar: أضف تصنيفا

en: Label
ar: التسمية

en: Icon
ar: أيقونة

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Color
ar: اللون

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Structure
ar: البنية
