FlowDrop (all releases) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Add category
ast: Amestar categoría

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Authored on
ast: Autoría en
