FlowDrop (all releases) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Color
az: Rəng

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Structure
az: Struktur

en: Logging settings
az: Giriş parametrləri
