FlowDrop (all releases) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Required
be: Абавязкова

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Add category
be: Дадаць катэгорыю

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Node Types
be: Тыпы матар'ялаў

en: Configuration
be: Налады

en: Color
be: Колер

en: Authored on
be: Дата:

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: data
be: Дадзенныя

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Structure
be: Структура
