FlowDrop (all releases) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Add category
bg: Добави категория

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: General
bg: Общи

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Note
bg: Бележка

en: Color
bg: Цвят

en: Authored on
bg: Написано на

en: Started
bg: Начало

en: Structure
bg: Структура
