FlowDrop (all releases) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Priority
bs: Prioritet

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Required
bs: Obavezno

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Add category
bs: Dodaj kategoriju

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Color
bs: Boja

en: Authored on
bs: Napisano
