FlowDrop (all releases) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Required
ca: Necessari

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add category
ca: Afegeix una categoria

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: N/A
ca: No aplica

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Configuration
ca: Configuració

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Output
ca: Sortida

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: data
ca: Dades

en: Uses
ca: Usos

en: Config
ca: Configuració

en: Structure
ca: Estructura

en: Exposed
ca: Exposat
