FlowDrop (all releases) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Required
cs: Povinné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Add category
cs: Přidat kategorii

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Node Type
cs: Typ uzlu

en: General
cs: Obecné

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Color
cs: Barvy

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Started
cs: Zahájeno

en: Parameter
cs: Parametr

en: Uses
cs: Použití

en: Structure
cs: Struktura

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Split Text
cs: Rozdělit text
