FlowDrop (all releases) - en to da translation catalogue (45 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Priority
da: Prioritet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Categories
da: Kategorier

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Error Message
da: Fejlmeddelelse

en: Required
da: Obligatorisk

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Add category
da: Tilføj kategori

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Node Type
da: Indholdstype

en: General
da: Generelt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Note
da: Bemærk

en: Color
da: Farve

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Parameters
da: Parametre

en: Add Workflow
da: Tilføj workflow

en: Changed
da: Ændret

en: Completed
da: Gennemført

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Started
da: Startet

en: Uses
da: Bruger

en: Config
da: Konfigurér

en: Structure
da: Struktur

en: Exposed
da: Eksponeret

en: Machine Name
da: Maskinnavn

en: Logging settings
da: Logning
