FlowDrop (all releases) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Add category
el: Προσθήκη κατηγορίας

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: N/A
el: Μ/Δ

en: General
el: Γενικά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Color
el: Χρώμα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Structure
el: Δομή

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
