FlowDrop (all releases) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Required
eo: Bezonata

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add category
eo: Aldonu kategorion

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Color
eo: Koloro

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Structure
eo: Strukturo

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
