FlowDrop (all releases) - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Error Message
et: Veateade

en: Required
et: Kohustuslik

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: N/A
et: Puudub

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Jobs
et: Tööd

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Color
et: Värv

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Pending
et: Ootel

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Parameter
et: Parameeter

en: Uses
et: Kasutab

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Structure
et: Struktuur

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Calculator
et: Kalkulaator

en: Logging settings
et: Logimise seaded
