FlowDrop (all releases) - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Add category
eu: Gehitu kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Note
eu: Oharra

en: Color
eu: Kolore

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Started
eu: Hasita

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Structure
eu: Egitura
