FlowDrop (all releases) - en to fi translation catalogue (52 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Required
fi: Pakollinen

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Add category
fi: Lisää kategoria

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Note
fi: Huomaa

en: Color
fi: Väri

en: Authored on
fi: Luotu

en: Pending
fi: Odottaa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Completed
fi: Valmis

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Started
fi: Aloitettu

en: Output
fi: Tuloste

en: Parameter
fi: Parametri

en: Uses
fi: Käyttää

en: Config
fi: Asetukset

en: Structure
fi: Rakenne

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Logging settings
fi: Logituksen asetukset
