FlowDrop (all releases) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Categories
hr: Kategorije

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Required
hr: Nužno

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Add category
hr: Dodaj kategoriju

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: N/A
hr: N/D

en: General
hr: Općenito

en: Configuration
hr: Postavke

en: Color
hr: Boja

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Parameters
hr: Parametri

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Started
hr: Započeto

en: Uses
hr: Uporaba

en: Structure
hr: Struktura
