FlowDrop (all releases) - en to hu translation catalogue (68 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Priority
hu: Fontosság

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Tag
hu: Címke

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Required
hu: Szükséges

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add category
hu: Kategória hozzáadása

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Memory Limit
hu: Memóriakorlát

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: Jobs
hu: Munkák

en: General
hu: Általános

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Color
hu: Szín

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Pending
hu: Függőben

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Add Workflow
hu: Munkafolyamat hozzáadása

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Started
hu: Indult

en: Logger
hu: Naplózó

en: Output
hu: Kimenet

en: Parameter
hu: Paraméter

en: Uses
hu: Használat

en: Config
hu: Beállítás

en: Structure
hu: Felépítés

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: values
hu: értékek

en: No jobs found.
hu: Nem találhatóak feladatok.

en: Logging settings
hu: Naplózási beállítások
