FlowDrop (all releases) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Add category
hy: Ավելացնել դասակարգ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Structure
hy: Կառուցվածք
