FlowDrop (all releases) - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add category
ka: კატეგორიის დამატება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Memory Limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Structure
ka: სტრუქტურა
