FlowDrop (all releases) - en to ku translation catalogue (54 entries)

en: User Login
ku: چوونه‌ژوره‌وه‌ی به‌کارهێنه‌ر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Version
ku: وەشان

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add category
ku: زیادکردنی هاوپۆل

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: View
ku: پیشاندان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: N/A
ku: نییە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: General
ku: گشتی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Structure
ku: پێکهاتە
