FlowDrop (all releases) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Color
my: အရောင်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
