FlowDrop (all releases) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Add category
sq: Shto kategori

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione
