FlowDrop (0.4.0) - en to hu translation catalogue (123 entries)

en: User Login
hu: Bejelentkezés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Priority
hu: Fontosság

en: Tags
hu: Címkék

en: Logging
hu: Naplózás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Version
hu: Verzió

en: Tag
hu: Címke

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: default
hu: alapértelmezés

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: User login form
hu: Felhasználói bejelentkezés űrlapja

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add category
hu: Kategória hozzáadása

en: Name
hu: Név

en: Back
hu: Vissza

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: Manage
hu: Kezelés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Continue
hu: Folytatás

en: Configure
hu: Beállít

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Error
hu: Hiba

en: Created
hu: Létrehozva

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: All
hu: Mind

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Memory Limit
hu: Memóriakorlát

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Normal
hu: Általános

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Data Type
hu: Adattípus

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: Basic Information
hu: Alapvető információ

en: Jobs
hu: Munkák

en: General
hu: Általános

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Note
hu: Megjegyzés

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Color
hu: Szín

en: Tools
hu: Eszközök

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Modified
hu: Változtatott

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Pending
hu: Függőben

en: seconds
hu: másodperc

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Marker
hu: Pontjelző

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Add workflow
hu: Munkafolyamat hozzáadása

en: Add Workflow
hu: Munkafolyamat hozzáadása

en: workflow
hu: munkafolyamat

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Cancelled
hu: Visszavonva

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás

en: Triggers
hu: Triggerek

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Started
hu: Indult

en: Logger
hu: Naplózó

en: Output
hu: Kimenet

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Parameter
hu: Paraméter

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Uses
hu: Használat

en: Config
hu: Beállítás

en: No description
hu: Nincs leírás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Structure
hu: Felépítés

en: Workflows
hu: Munkafolyamatok

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Contact forms
hu: Kapcsolatfelvételi űrlapok

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Inputs
hu: Bemenetek

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: values
hu: értékek

en: No jobs found.
hu: Nem találhatóak feladatok.

en: Logging settings
hu: Naplózási beállítások

en: Timeout in seconds
hu: Időtúllépés másodpercben

en: workflows
hu: munkafolyamatok
