FlowDrop (0.4.0) - en to km translation catalogue (60 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Version
km: កំណែ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add category
km: បន្ថែម​ប្រភេទ​

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: View
km: មើល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Continue
km: បន្ត

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: N/A
km: គ្មាន

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Color
km: ពណ៌

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Triggers
km: គន្លឹះ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Uses
km: ប្រើ

en: Trigger
km: គន្លឹះ

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ
