FlowDrop (0.4.1) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Tools
ht: Outi

en: Changed
ht: Chanje
