FlowDrop (0.4.1) - en to my translation catalogue (45 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Basic Information
my: အခြေခံသတင်းအချက်လက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Color
my: အရောင်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
