FlowDrop (0.4.1) - en to nn translation catalogue (45 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Version
nn: Versjon

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: default
nn: standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Add category
nn: Legg til kategori

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Continue
nn: Hald fram

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Color
nn: Farge

en: Authored on
nn: Skrive

en: seconds
nn: sekundar

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Processing
nn: Handsamar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Trigger
nn: Utløysar

en: No description
nn: Ingen beskriving

en: Structure
nn: Struktur
