FlowDrop (0.4.3) - en to et translation catalogue (109 entries)

en: User Login
et: Sisselogimine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Tags
et: Sildid

en: Logging
et: Logimine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Version
et: Versioon

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: default
et: vaikimisi

en: Error Message
et: Veateade

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Add category
et: Lisa kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Manage
et: Halda

en: Refresh
et: Värskenda

en: Node type
et: Postituse liik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: All
et: Kõik

en: CSS class
et: CSS klass

en: Conditions
et: Tingimused

en: Normal
et: Tavaline

en: N/A
et: Puudub

en: Nodes
et: Postitused

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Owner
et: Omanik

en: Jobs
et: Tööd

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Color
et: Värv

en: Tools
et: Tööriistad

en: Position
et: Asukoht

en: Modified
et: Muudetud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Pending
et: Ootel

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Workflow
et: Töövoog

en: Add workflow
et: Lisa töövoog

en: workflow
et: töövoog

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Processing
et: Töötlemine

en: Execute
et: Rakenda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Triggers
et: Lülitid

en: - Select -
et: - Vali -

en: UI settings
et: Kasutajaliidese seaded

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Parameter
et: Parameeter

en: Bundles
et: Kogumid

en: Created timestamp
et: Loomise aeg

en: Uses
et: Kasutab

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Trigger
et: Lüliti

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Critical
et: Kriitiline

en: Structure
et: Struktuur

en: Workflows
et: Töövood

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Contact forms
et: Kontaktivormid

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Created At
et: Loodud

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Calculator
et: Kalkulaator

en: Logging settings
et: Logimise seaded

en: Timeout in seconds
et: Aegumine, sekundites

en: X coordinate
et: X koordinaat

en: Y coordinate
et: Y koordinaat

en: workflows
et: töövood
