FlowDrop (0.4.3) - en to sq translation catalogue (39 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Add category
sq: Shto kategori

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: About
sq: Informacione
