FlowDrop (0.5.1) - en to eo translation catalogue (65 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Version
eo: Versio

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User login form
eo: Por ensalutiĝa formularo

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Add category
eo: Aldonu kategorion

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: View
eo: Vidu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Configure
eo: Agordu

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Roles
eo: Roloj

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Color
eo: Koloro

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Position
eo: Loko

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Triggers
eo: Ekagiloj

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: Structure
eo: Strukturo

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
