FlowDrop (0.5.1) - en to sk translation catalogue (126 entries)

en: User Login
sk: Prihlásenie používateľa

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Version
sk: Verzia

en: Tag
sk: Značka

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Add category
sk: Pridať kategóriu

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Updated
sk: Aktualizované

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Normal
sk: Normálny

en: Nodes
sk: Uzly

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Basic Information
sk: Základná informácia

en: Owner
sk: Vlastník

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Note
sk: Poznámka

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Color
sk: Farba

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Position
sk: Pozícia

en: Expires
sk: Vyprší

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Modified
sk: Upravené

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: seconds
sk: sekundy

en: message
sk: správa

en: Messages
sk: Správy

en: Parameters
sk: Parametre

en: Marker
sk: Značka

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Add workflow
sk: Pridať pracovný tok

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Thread
sk: Vlákno

en: Execute
sk: Spustiť

en: Allowed Roles
sk: Povolené kategórie používaťeľov

en: Context
sk: Kontext

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: About
sk: Informácie o

en: Triggers
sk: Spúšťače

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Started
sk: Začaté

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: data
sk: údaje

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Uses
sk: Používa

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: No description
sk: Bez popisu

en: Recurring
sk: Opakované

en: Critical
sk: Kritické

en: Logging level
sk: Úroveň záznamov

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: Contact forms
sk: Kontaktné formuláre

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Entity types
sk: Typy entít
