FlowDrop (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (66 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Priority
bs: Prioritet

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Add category
bs: Dodaj kategoriju

en: Name
bs: Ime

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: View
bs: Pregled

en: Node type
bs: Tip noda

en: Every hour
bs: Svaki sat

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Continue
bs: Nastavi

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Error
bs: Greška

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Roles
bs: Uloge

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Normal
bs: Normalno

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Color
bs: Boja

en: Role
bs: Uloga

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Tools
bs: Alati

en: Authored on
bs: Napisano

en: Messages
bs: Poruke

en: Processing
bs: Procesujem

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: Thread
bs: Niz

en: Trigger
bs: Okidač
