FlowDrop (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (67 entries)

en: User Login
gu: ઉપભોક્તા નો પ્રવેશ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Message
gu: સંદેશ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Add category
gu: શ્રેણી ઉમેરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Error
gu: ભુલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: All
gu: બધા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Color
gu: રંગ

en: Role
gu: હોદો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Tools
gu: સાધનો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: Data
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Dependencies
gu: આધારિત
