FlowDrop (1.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (20 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Categories
mk: Категории

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: Add category
mk: Додавање категорија

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Roles
mk: Улоги

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Anonymous
mk: Анонимен
