FlowDrop (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (37 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Add category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ ਸ਼ਾਮਲ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: All
pa: ਸਭ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Role
pa: ਰੋਲ
