FlowDrop (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (129 entries)

en: User Login
ro: Autentificare utilizator

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Tags
ro: Etichete

en: Logging
ro: Logare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Categories
ro: Categorii

en: Version
ro: Versiune

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: default
ro: implicit

en: Message
ro: Mesaj

en: User login form
ro: Formular de logare

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Add category
ro: Adaugă categorie

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: View
ro: Afișează

en: Manage
ro: Administrați

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Node type
ro: Tip nod

en: Updated
ro: Actualizat

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Continue
ro: Continuare

en: Configure
ro: Configurează

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Created
ro: Creat

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: All
ro: Toate

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Roles
ro: Roluri

en: Conditions
ro: Condiții

en: N/A
ro: N/D

en: Nodes
ro: Noduri

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Data Type
ro: Tipul datelor

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: Basic Information
ro: Informaţii de bază

en: Owner
ro: Proprietar

en: Configuration
ro: Configurație

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Color
ro: Culoare

en: Repeat
ro: Repetare

en: Role
ro: Rol

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Tools
ro: Instrumente

en: Position
ro: Poziție

en: Expires
ro: Expiră la

en: Property
ro: Proprietate

en: Modified
ro: Modificat

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Pending
ro: În așteptare

en: seconds
ro: secunde

en: Messages
ro: Mesaje

en: Parameters
ro: Parametri

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Add workflow
ro: Adaugă flux de lucru

en: Session
ro: Sesiune

en: Changed
ro: Schimbat

en: Completed
ro: Finalizată

en: Failed
ro: Eșuat

en: Processing
ro: În procesare

en: Timezone
ro: Fus orar

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: Thread
ro: Fir de execuție

en: Execute
ro: Execută

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Data
ro: Dată

en: About
ro: Despre

en: Triggers
ro: Declanşatoare

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: UI settings
ro: Setări UI

en: Started
ro: Început

en: User roles
ro: Roluri utilizator

en: Parameter
ro: Parametru

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Created timestamp
ro: Amprenta de timp a creării

en: Uses
ro: Folosește

en: Config
ro: Configurație

en: Trigger
ro: Declanşator

en: Critical
ro: Critic

en: Structure
ro: Structură

en: Workflows
ro: Fluxuri de lucru

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: Contact forms
ro: Formulare de contact

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Exposed
ro: Expus

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Entity types
ro: Tipuri de entități

en: Logging settings
ro: Setări de logare

en: Timeout in seconds
ro: Pauza în secunde
