FlowDrop (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (36 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Required
ta: தேவை

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Add category
ta: வகையைச் சேர்க்குக

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Sunday
ta: ஞாயிற்றுக்கிழமை

en: Monday
ta: திங்கட்கிழமை

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்க்கிழமை

en: Wednesday
ta: புதன்கிழமை

en: Thursday
ta: வியாழக்கிழமை

en: Friday
ta: வெள்ளிக்கிழமை

en: Saturday
ta: சனிக்கிழமை

en: View
ta: நோக்குக

en: Configure
ta: தகவமைக்குக

en: Error
ta: வழு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Color
ta: நிறம்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
