FlowDrop (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (134 entries)

en: User Login
ca: Inici de sessió

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Logging
ca: Registre

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: default
ca: predeterminat

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Message
ca: Missatge

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Add category
ca: Afegeix una categoria

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Manage
ca: Gestiona

en: Refresh
ca: Refresca

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Every hour
ca: Cada hora

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Continue
ca: Continua

en: Configure
ca: Configura

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: All
ca: Tot

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Roles
ca: Rols

en: Conditions
ca: Condicions

en: N/A
ca: No aplica

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: User Interface
ca: Interficie d'usuari

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Range
ca: Abast

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: Basic Information
ca: Informació Bàsica

en: Owner
ca: Propietari

en: Configuration
ca: Configuració

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Role
ca: Rol

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Tools
ca: Eines

en: Position
ca: Posició

en: Expires
ca: Expira

en: Property
ca: Propietat

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Modified
ca: Modificat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Pending
ca: Pendent

en: seconds
ca: segons

en: message
ca: missatge

en: Messages
ca: Missatges

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Add workflow
ca: Afegeix un flux de treball

en: workflow
ca: flux de treball

en: Session
ca: Sessió

en: options
ca: opcions

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: Processing
ca: Processant

en: Timezone
ca: Zona horària

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Thread
ca: Fil

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Execute
ca: Executa

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls

en: Triggers
ca: Activadors

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: UI settings
ca: Paràmetres de la IU

en: Output
ca: Sortida

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: data
ca: Dades

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Uses
ca: Usos

en: Config
ca: Configuració

en: Trigger
ca: Activador

en: Queue name
ca: Nom de la cua

en: Critical
ca: Crític

en: Structure
ca: Estructura

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Contact forms
ca: Formularis de contacte

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Exposed
ca: Exposat

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Event Types
ca: Tipus d'esdeveniments

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Timeout in seconds
ca: Temps d'espera en segons
