FlowDrop (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (138 entries)

en: User Login
fi: Käyttäjän sisäänkirjautuminen

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Tags
fi: Tagit

en: Logging
fi: Lokit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Version
fi: Versio

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: default
fi: oletus

en: Message
fi: Viesti

en: User login form
fi: Käyttäjän kirjautumislomake

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Add category
fi: Lisää kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Every hour
fi: Tunneittain

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Continue
fi: Jatka

en: Configure
fi: Määrittele

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Error
fi: Virhe

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: All
fi: Kaikki

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Conditions
fi: Ehdot

en: Normal
fi: Normaali

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Nodes
fi: Solmut

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Range
fi: Alue

en: Basic Information
fi: Perustiedot

en: Owner
fi: Omistaja

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Note
fi: Huomaa

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Color
fi: Väri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Role
fi: Rooli

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Tools
fi: Työkalut

en: Position
fi: Sijoitus

en: Expires
fi: Vanhenee

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Modified
fi: Muokattu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Pending
fi: Odottaa

en: seconds
fi: sekuntia

en: message
fi: viesti

en: Messages
fi: Viestit

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Add workflow
fi: Lisää työnkulku

en: Session
fi: Sessio

en: options
fi: asetukset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Completed
fi: Valmis

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Editor
fi: Editori

en: Thread
fi: Ketjuta

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Execute
fi: Suorita

en: Context
fi: Konteksti

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Triggers
fi: Tilanteet

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: UI settings
fi: UI asetukset

en: Started
fi: Aloitettu

en: Output
fi: Tuloste

en: User roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Parameter
fi: Parametri

en: Bundles
fi: Paketit

en: Created timestamp
fi: Luotu-aikaleima

en: Uses
fi: Käyttää

en: Config
fi: Asetukset

en: Trigger
fi: Tilanne

en: No description
fi: Ei kuvausta

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Structure
fi: Rakenne

en: Workflows
fi: Työnkulut

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Contact forms
fi: Yhteydenottolomakkeet

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: General Information
fi: Yleistietoa

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: Logging settings
fi: Logituksen asetukset
