FlowDrop (1.0.0-alpha2) - en to ms translation catalogue (86 entries)

en: User Login
ms: Log masuk pengguna

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Tags
ms: Tag

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Categories
ms: Kategori

en: Version
ms: Versi

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: default
ms: lalai

en: Message
ms: Mesej

en: Weight
ms: Pemberat

en: Required
ms: Diperlukan

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Add category
ms: Tambah kategori

en: Name
ms: Nama

en: Node ID
ms: ID Nod

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: High
ms: Tinggi

en: Low
ms: Rendah

en: Icon
ms: Ikon

en: View
ms: Pandangan

en: Refresh
ms: Segarkan semula

en: Node type
ms: Jenis nod

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Continue
ms: Teruskan

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Error
ms: Ralat

en: Options
ms: Opsyen

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: CSS class
ms: Kelas CSS

en: Roles
ms: Peranan

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Basic Information
ms: Maklumat asas

en: Owner
ms: Pemilik

en: General
ms: Umum

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Color
ms: Warna

en: Role
ms: Peranan

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Pending
ms: Menunggu

en: seconds
ms: saat

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Add workflow
ms: Tambah alir kerja

en: Session
ms: Sesi

en: Failed
ms: Gagal

en: Processing
ms: Sedang diproses

en: Timezone
ms: Zon waktu

en: Execute
ms: Laksanakan

en: Context
ms: Konteks

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Triggers
ms: Cetusan-cetusan

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Trigger
ms: Picu

en: Structure
ms: Struktur
