FlowDrop (1.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Structure
mg: Tatitra
