FlowDrop (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (68 entries)

en: User Login
ne: प्रयोगकर्ताको लग-ईन

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Version
ne: संस्करण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: User login form
ne: प्रयोगकर्ता लग-ईन फर्म

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Add category
ne: कोटिहरू थप्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: View
ne: दृश्य

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Roles
ne: भूमिका

en: Normal
ne: साधारण

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Basic Information
ne: साधारण सूचना

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Color
ne: रंग

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Structure
ne: संरचना

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
