FlowDrop (1.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (48 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: View
am: ትይታ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Error
am: ስህተት

en: Roles
am: ሚናዎች

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Color
am: ቀለም

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Position
am: ቦታ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
