FlowDrop (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (59 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: View
ps: ليد

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Refresh
ps: تاندول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Continue
ps: دوام

en: Configure
ps: سازول

en: Error
ps: تیروتنه

en: All
ps: ټول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: Color
ps: رنګ

en: Role
ps: ونډه

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Position
ps: ځاى

en: Timezone
ps: مهال سيمه

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: UI settings
ps: UI امستنې

en: User roles
ps: د غړي دندې

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Structure
ps: جوړښت
